Організаційно-інформаційний центр туристичного бізнесу та готельно-ресторанної справи

Організаційно-інформаційний центр туристичного бізнесу та готельно-ресторанної справи засновано у березні 2009 року при факультеті міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу. Головною метою центру є здійснення організаційно-координаційних функцій з підготовки фахівців у галузі туристичного бізнесу. Діяльність центру направлена на дослідження та моніторинг внутрішнього і міжнародного туристичного ринку для пошуку партнерів у галузі практичної підготовки фахівців з туристичного бізнесу, базову підготовку студентів до проходження практики на провідних вітчизняних та закордонних об’єктах туристичної індустрії.

Центр здійснює підготовку студентів 2-5 курсів для проходження практики в туристичних компаніях “Tez Tour” та “UTA” (Union of Travel Agencies) у Туреччині, зокрема на Анталійському узбережжі, надаючи можливість студентам набути практичних навичок діяльності в галузі міжнародного туризму. Студенти проходили практику на об’єктах готельного та туристичного профілю в Туреччині в готелях “Club Hotel Belpinar” (регіон Кемер) та “Maritin Pine Beach” (регіон Бєлєк), де студенти набули практичного досвіду у сфері їх подальшої професійної діяльності для формування професійних навичок та умінь.

Наразі центр надає можливість студентам проходити практику в компанії “Tez Tour” у Туреччині на посаді гіда-трансфермена, а в компанії “UTA” на посадах аніматора, менеджера по роботі з гостями, ресепшеоніста, офіціанта, бармена і хостеса.

Центр співпрацює з факультетом міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу, а також з факультетом геології, географії, рекреації і туризму.

Контактна інформація

Адреса: майдан Свободи, 4, ауд. 373,

Телефон: (057) 705-46-06

Е-mail: centrtur@karazin.ua

Директор: Писаревський Микола Ілліч