21 жовтня 2013 року
Студенти Каразінського університету — у фіналі всесвітньої олімпіади з програмування
11–13 жовтня 2013 року відбувся Південно-Східний європейський півфінал Міжнародної студентської командної олімпіади з програмування (South-Eastern European Programming Contest), що проходить за підтримки Асоціації обчислювальної техніки (Association for Computing Machinery, ACM).
Змагання проходили одночасно у Вінницькому національному технічному університеті (Україна) та Бухарестському політехнічному університеті (Румунія). Участь в олімпіаді взяли 79 команд із Болгарії, Македонії, Молдови, Румунії, Сербії, Туреччини та України.
Також у рамках міжнародного конкурсу на базі Вінницького національного технічного університету відбувся фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування.
За результатами всеукраїнського та регіонального змагань, команда Каразінського університету «SobolevTeam» у складі Віталія Ярка, Дмитра Соболєва та Євгена Соболєва на чолі з деканом механіко-математичного факультету, професором Г.М. Жолткевичем посіла перше місце.
Трійка призерів, до якої, окрім Каразінського університету, увійшли команди Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського, представлятиме Україну у фіналі Міжнародної студентської командної олімпіади з програмування, що проходитиме у м. Єкатеринбург (Російська Федерація) у червні 2014 року.
Довідково. Міжнародна студентська командна олімпіада з програмування (International Collegiate Programming Contest) — наймасовіша та найпопулярніша всесвітня студентська олімпіада, у попередніх етапах якої на рівні національних першостей та університетських змагань беруть участь понад 200 тисяч команд з 120 країн світу. Результати змагань демонструють потенціал країн не лише у використанні, а й у розробці новітніх інформаційних технологій. Написання програмного коду в умовах обмеженого часу і обчислювальних ресурсів, створення оптимального алгоритму для вирішення поставлених проблем вимагає від студентів найвищого рівня знань з програмування, обчислювальної математики, статистики, штучного інтелекту, інформатики тощо.