Спортивно-фехтувальний клуб «Уніфехт»

Власний сайт: http://www.unifeht.com/

Фізичний розвиток є однією зі складових системи виховання і формування гармонійної особистості: сильної, успішної, щасливої людини, патріота своєї країни.

Наша місія: популяризація та реалізація стандарту здорового способу життя на основі програм комплексного розвитку людини. Кожен вартий того, щоб вести здоровий спосіб життя! Спорт — це не просто мода, а необхідність для кожного!

СФК «Уніфехт» є підрозділом Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, що розташований в парковій зоні в центрі міста. Загальна площа клубу сягає більш 3000 м2. Сюди входять: дворівнева тренажерна зала, п’ять зал для занять аеробікою. Клуб пропонує повний комплекс програм фізичного розвитку: силовий фітнес, аеробіка, йога, калланетик, пілатес, танцювальні студії, бойові мистецтва, аквафітнес, лазня, сауна, масаж. Для студентів Каразінського університету створені спеціальні умови, які дають можливість вибрати програму до душі! Також усі бажаючі запрошуються на тренінги з формування особистих якостей (коуч-клуби), семінари провідних фахівців у галузі харчування, фізичного розвитку, заходи для гідного дозвілля та відпочинку: спортивні змагання, майстер класи, танцювальні та літературні вечори!

У СФК «Уніфехт» почесне місце віддано фехтуванню. Спортивне фехтування з’явилося в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна (тоді університет імені Горького), з середини 60-х років ХХ століття. Відтоді студенти Каразінського університету міцно тримають лідируючі позиції серед вищих навчальних закладів Харкова. Участь у Спартакіаді студентів університету стала можливою за наявності у нашому університеті однієї з кращих спеціалізованих баз в Україні, представленої спортивним фехтувальним клубом «Уніфехт».

На 19 Спартакіаді серед студентів Харкова вдало виступили наші дівчата. Це студентка філософського факультету Марія Прістула, яка посіла 2 місце у змаганнях шаблісток. Ляна Аль Канаш, студентка медичного факультету, була третьою у фехтуванні на шпагах, а студентка економічного факультету Катерина Лі стала третьою у фехтуванні на рапірах.

Ці результати стали можливими за наявності у нашому університеті однієї з кращих спеціалізованих баз в Україні, представленої спортивним фехтувальним клубом «Уніфехт».

Наразі у фехтувальному клубі тренуються і працюють: 15 майстрів спорту, 8 майстрів спорту міжнародного класу, а також Заслужені майстри спорту — Максим Хворост, Дмитро Карюченко, Заслужені тренери України — А. А. Захаров, І. І. Одокієнко.

Контактна особа:

Тала Олександрівна Полянська
директор СФК «Уніфехт»

Телефони: +380 (57) 340-21-01, +380 (57) 340-27-01