Спортивно-оздоровчій табір «Фігуровка»

Спортивно-оздоровчий табір «Фігуровка» Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна — один із перших студентських таборів України, який працює з 1957 року.

У мальовничому куточку Харківської області — біля Сіверського Дінця, де багато років відпочивають студенти, викладачі, співробітники та члени їх родин, знаходиться наш табір. Чисте повітря, прозора вода, сосновий ліс — усе це дає змогу оздоровлювати відпочиваючих після напруженого навчального року та виснажливої праці у промисловому місті Харкові.

Мешкають відпочиваючі у літніх житлових будинках та двоповерхових котеджах, розрахованих на 150 місць. Табір забезпечений артезіанською водою.

Відпочиваючим надаються спортивний інвентар та обладнання для занять такими видами спорту, як: футбол, баскетбол, волейбол, бадмінтон, настільний теніс, шахи, шашки та інші. Для батьків із дітьми є настільні ігри та розважальні заходи.

До послуг бажаючих у таборі є більярд та організовуються заняття та змагання зі спортивного бриджу.

Постійно організовуються пішохідні і водні екскурсії мальовничими місцями Чугуївського району, а також до музею нашого земляка — видатного художника Іллі Репіна.

На березі Дінця табір має свій пляж та човникову станцію, на якій відпочиваючі користуються човнами для оздоровчих прогулянок, спортивної греблі та риболовлі.

Протягом літнього відпочинку табір має можливість приймати понад 500 чоловік. Студентам та співробітникам університету надаються пільгові путівки.

Адміністрація університету та профспілкові комітети кожний рік, згідно з планом реконструкції табору, відновлюють приміщення та споруди оздоровчої зони, благоустроюють та доповнюють новими спорудами для кращого відпочинку.

Адреса: Харківська область, Чугуївський район, урочище «Фігуровка», спортивно-оздоровчий табір «Фігуровка».

З питань можливості відпочинку у таборі можна звертатися до профспілки студентів, телефон +380 (57) 707-54-14.