16 квітня 2018 року
Університет відвідала делегація компанії Samsung
13 квітня 2018 року Каразінський університет відвідала делегація компанії Samsung на чолі з генеральним директором дослідницького центру Samsung в Україні, віце-президентом компанії Сангвуком Квоном.
На заході були присутні виконувач обов’язків ректора університету, академік Віль Бакіров, проректор, професор Віктор Катрич, декан факультету комп’ютерних наук, професор Валентин Лазурик, декан факультету математики і інформатики, професор Григорій Жолткевич, завідувач кафедри безпеки інформаційних систем і технологій факультету комп’ютерних наук, професор Сергій Рассомахін, експерт у галузі безпеки компанії Samsung Андрій Астраханцев, лідер напрямку захисту інформації компанії Samsung Олексій Мохонько, лідер підрозділу інновацій компанії Samsung Євген Якішин та інші.
Модератором заходу виступив директор інноваційного центру університету Володимир Шлокін.
«Ця зустріч для нас дуже важлива. На заході присутні декани факультетів і представники інших підрозділів університету, які зацікавлені у співпраці з компанією-лідером на світовому ринку сучасних технологій. Сподіваюсь, що сьогоднішня зустріч завершиться попередньою згодою про співпрацю. На мою думку, наукові розробки університету повинні брати участь у діяльності таких великих корпорацій як Samsung», — зазначив на початку заходу Віль Бакіров.
Сангвук Квон також висловив сподівання на плідну співпрацю та анонсував презентацію науково-дослідного центру Samsung в Україні: «Ми хочемо показати реалізацію цілей, яких прагнемо досягти, галузі, в яких працюємо, розповісти про людей, які нам потрібні. На сьогодні сфера інформаційних технологій розвивається дуже стрімко, тому ми намагаємося залучати до співпраці молодих і перспективних розробників, які прагнуть реалізувати себе».
Присутні переглянули відеоролик про Samsung Research&Development Institute Ukraine, з якого дізналися, що в дослідницькому центрі функціонує чотири основні напрямки розвитку: нове покоління медіа, безпека, розумні механізми, штучний інтелект. В українському структурному підрозділі компанії персонал налічує 600 працівників, з 2009 року реалізовано близько 500 проектів. Також у компанії є програма стажування тривалістю від шести місяців до року, після завершення якої в учасників є можливість потрапити до основного штату працівників.
Віктор Катрич ознайомив гостей із діяльністю університету, а представники факультетів математики і інформатики, комп’ютерних наук розповіли про основні напрямки розробок, що проводяться в межах наукової діяльності.
Наприкінці заходу у результаті попереднього обговорення прийнято рішення про співпрацю, зокрема, у галузях безпеки та штучного інтелекту.