16 червня 2017 року
Підсумкова конференція з питань підвищення кваліфікації вчителів у 2016/2017 навчальному році
15 червня 2017 року за ініціативою Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання у Каразінському університеті відбулася конференція «Післядипломна освіта для педагогічних працівників закладів системи загальної середньої освіти у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна», на якій було обговорено підсумки підвищення кваліфікації вчителів у 2016/2017 навчальному році та завдання щодо удосконалення роботи курсів у наступному навчальному році.
У заході взяли участь начальник управління якості освіти університету Людмила Іваненко, директор Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання, доцент Віктор Левчук, головний спеціаліст Харківської обласної організації Професійної спілки працівників освіти і науки України Тетяна Чепак, головний редактор журналу «Історія та правознавство» видавничої групи «Основа» Наталія Харківська, а також науково-педагогічні працівники з 11 факультетів університету, які впродовж 2016/2017 навчального року забезпечували навчальний процес на курсах підвищення кваліфікації для вчителів і викладачів в Каразінському університеті, голови районних профспілкових організацій працівників освіти Харківщини.
У рамках конференції було нагороджено листами подяки голову Харківської обласної організації Професійної спілки працівників освіти і науки України Лідію Дулуб, керівника видавничої групи «Основа» Інну Гришину, головного редактора журналу «Історія та правознавство» видавничої групи «Основа» Наталію Харківську.
Також було відзначено кращих науково-педагогічних працівників факультетів за проведення навчальних занять на курсах підвищення кваліфікації.
За словами Віктора Левчука, загалом у цьому навчальному році у Каразінському університеті курси підвищення кваліфікації пройшли 340 вчителів, їм було запропоновано 18 програм підготовки. Курси передбачали змішану форму навчання — очну і дистанційнційну, що дало можливість вчителям отримати нові знання та досвід без відриву від навчального процесу.
«Підвищення кваліфікації вчителів — це не тільки можливість самим вчителям долучитися до науки, нових методик, але й користь для Каразінського університету. Адже ми співпрацюємо з понад 70 середніми навчальними закладами міста та області, де проводиться профорієнтаційна робота», — зауважив Віктор Левчук.
Із методикою доопрацювання змісту навчальних програм за різними напрямами (спеціальностями) на 2017/2018 навчальний рік учасників конференції ознайомили працівники Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання — директор центру післядипломної освіти Маргарита Іванова та начальник методичного відділу заочного (дистанційного) навчання Михайло Татаринов.