17 листопада 2014 року
День студентського самоврядування в університеті
У Каразінському університеті пройшов традиційний День студентського самоврядування, приурочений до Дня студентів та 210-ї річниці підписання Стверджувальної грамоти про заснування Харківського Імператорського університету.
Протягом дня в кабінетах деканів факультетів проходив прийом студентів: кожен бажаючий міг поставити питання, розповісти про наявні проблеми, звернутися за порадою та допомогою. Окрім цього, відбулося спільне засідання ректорату та Студентської навчальної ради університету, до складу президії якого увійшли ректор, академік Віль Бакіров, голова Студентського наукового товариства Світлана Тарасова, виконувач обов’язки голови виконавчого комітету Студентської навчальної ради Андрій Лавренович.
Із подвійним святом присутніх привітав ректор, академік Віль Бакіров, зазначивши, що спільне засідання сьогодні має особливе забарвлення, адже виповнилося 210 років з того дня, коли юридично було засновано університет; з цієї миті розпочинається серія акцій, заходів, проектів, присвячених річниці, які завершаться 29 січня — у день, коли університет вперше відчинив свої двері для студентів та професорів. Також ректор наголосив, що відкриття університету мало вірішальне значення для розвитку Харкова, перетворення його на європейський центр освітянського, культурного, наукового, промислового життя.
«Я хочу, щоб наша зустріч була не тільки урочистою, церемоніальною, але й конструктивною, прагматичною, корисною. Щоб ми з вами, як завжди в цей день, визначили больові точки, проблеми, які наразі потребують вирішення, стратегію нашої роботи на найближчий період, разом створювали більш гідні, комфортні умови для студентів, аспірантів, докторантів. У нас є гарна традиція взаємодії, партнерства студентства та ректорату, і сьогоднішня зустріч — елемент цього партнерства», — наголосив Віль Бакіров.
У свою чергу, привітав присутніх зі святом Андрій Лавренович: «Я пишаюся тим, що я студент Каразінського — університету, вчені та вихованці якого зробили надзвичайний внесок у розвиток Харкова, України та світу».
У рамках засідання було підбито підсумки моніторингу якості освіти у першому семестрі 2014/2015 навчального року, що враховував аналіз якості викладання та рівень матеріально-технічного забезпечення навчального процесу, окреслено роботу над програмами, які націлені на підвищення якості освіти, допомогу студентам у працевлаштуванні, контроль за їх здоров’ям, боротьбу з корупцією тощо.