5 жовтня 2017 року
Візит директора компанії «Джи Ел Трейнінг енд Консалтенсі Сінгапур» Гарі Літа [відео]
3 жовтня 2017 року Каразінський університет відвідав директор компанії «Джи Ел Трейнінг енд Консалтенсі Сінгапур» Гарі Літ.
У рамках візиту він зустрівся з проректором, професором Заріфом Назировим, проректором, доцентом Антоном Пантелеймоновим, директором центру міжнародного співробітництва Іриною Штейміллер, начальником відділу організації міжнародної діяльності Олександром Фадєєвим, директором центру інноваційних методів освіти Каразінської школи бізнесу, доцентом Денисом Давидовим, доцентом кафедри міжнародних економічних відносин факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу Валерієм Рєзніковим.
Зі структурою, наявними навчальними програмами та міжнародною діяльністю університету гостя ознайомив Заріф Назиров: «У Каразінському навчається 19 000 студентів, з яких майже 4 500 є громадянами інших країн — представниками 76 країн світу. У нас проводиться багато заходів з адаптації іноземних студентів, працюють міжнародні центри, куди іноземці можуть звернутися зі своїми проблемами та пропозиціями».
Також Гарі Літ прочитав для студентів факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу лекцію «Від третього світу до першого: сінгапурський досвід перетворень. Сінгапур як яскравий приклад глобалізації. Аналіз та важливі уроки зміни політики», у якій звернув увагу на основні принципи політики, що перетворили Сінгапур на одну з процвітаючих та передових країн світу.
За словами доповідача, для Сінгапуру основоположним є принцип мультикультуралізму — ідея рівності всіх релігій та національностей, а рушійною силою розвитку є людські ресурси. Тому держава спрямовує значне фінансування на забезпечення якісної освіти та охорони здоров’я своїх громадян.
Також Гарі Літ значну увагу приділив сінгапурському досвіду боротьби з корупцією.
«Введення штрафів — це добре, але недостатньо. Важливо навчити людей бути чесними, змінити їхній менталітет. Боротьба з корупцією — це довготривалий процес, успішне вирішення якого можна побачити через покоління», — зазначив доповідач.
Крім цього, Гарі Літ відвідав Музей історії університету та Музей археології.