Спектр методів дослідження:
Напрямки використання:
Практична частина: можливість діагностики та прогнозування течії раку молочної залози.
Тести, засновані на аналізі експресії онкогенів за технологією мікрочіпів. Вони діагностують різні типи раку молочної залози на стадії, коли зовнішніх ознак хвороби ще не існує. Вони незамінні для підбору правильного персонального лікування пацієнтки, а також для прогнозування рецидиву раку молочної залози після хірургічної операції або хіміотерапії на найближчі 5-10 років. На цей проміжок часу ступінь прогнозу становить близько 85%.
Пошукові дослідження: розробка методів для раннього виявлення онкологічних захворювань за аналізом крові та пошук нових генетичних маркерів і оптимізація технології мікрочіпів для діагностики різних форм раку.
Практична частина: можливість використання наночастинок у клініці.
Використання наночастинок на основі рідкісних металів у клітинній терапії та у якості платформ для адресної доставки ліків. Лікування опіків та ран різного походження впливом наночастинок на основі рідкісних металів.
Пошукові дослідження.
Практична частина: тестування гено- і цитотоксичності хімічних сполук.
Можливість надання послуг з тестування на культурах клітин фармакологічних і косметологічних агентів, харчових домішок, біологічно-активних домішок. Існують вже розроблені тести, які використовуються в харчовій, фармакологічній і косметологічній промисловості.
Пошукові дослідження: модифікація тестів гено- і цитотоксичності хімічних сполук.
Практична частина: клітинна терапія у клініці.
Лікування ушкоджень сполучної тканини, зокрема, опіків різного походження та ран, які довго не загоюються, об’ємною аутотрансплантацією сумішшю фібробластів з кератиноцитами. Тканинна терапія, розпочата відразу ж після виникнення травми, уповільнює розвиток рани і прискорює її загоєння. Аналогічно прискорюється загоєння вже наявної рани. Рани, які довго не загоюються, під дією цього лікування гояться (Патент України 106529).
Пошукові дослідження: технологія культивування клітин із заданими властивостями.
Розробка та вдосконалення клітинних технологій культивування, сортування та скерованого диференціювання клітин, модуляції їх синтетичних властивостей. Отримані результати дозволять вдосконалити тканинну терапію за рахунок керованого рівня метаболізму клітин, які для неї використовуються.
Практична частина: дослідження.
Пошукові дослідження: з’ясування механізмів дії біологічних молекул.
Відповідальна особа: Перський Євген Ефроїмович
|