Проєкт «Майбутнє державного управління» (“Future of Public Administration”)

Проєкт «Майбутнє державного управління» (“Future of Public Administration”)

Тривалість проєкту: 05 січня 2021 року – 30 квітня 2024 року

Організатор проєкту: Університет Павла Йозефа Шафарика в Кошицях, Словаччина

Партнери за проєктом:

  • Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, Україна
  • Словацький корпус українського студентства, Словаччина

Проєкт FoPA (“Future of Public Administration”) реалізується в межах програми «Належне управління та транскордонне співробітництво» (“Good Governance and Cross-Border Cooperation”) Фонду “EEA Grants” та покликаний покращити доброчесність та відповідальність державного управління. Реалізація проєкту передбачає інституційну співпрацю між словацькими та українськими державними установами. Фінансування проєкту здійснюється за рахунок державного бюджету Словацької Республіки та Фонду “EEA Grants”.

Метою проєкту є поліпшення громадської доброчесності та підзвітності в контексті застосування принципів належного управління. Поширення прикладів успішної практики належного врядування шляхом популяризації заходів в межах проєкту сприятиме створенню мереж серед професіоналів, допоможе обмінюватися новими ідеями, актуалізує дискусії щодо майбутньої співпраці та сприятиме покращенню високих стандартів етичної доброчесності та відповідальності.

Сприяння суспільній інтегрованості та збільшенню відповідальності в контексті застосування принципів належного управління є основною метою інституційної співпраці Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна та Університету Павла Йозефа Шафарика в Кошицях в межах проєкту.

Очікувані результати проєкту включатимуть поширення прикладів належної практики, обмін знаннями між експертами з питань державного управління, належного управління та пов'язану з цим мобільність між установами, що співпрацюють в межах проєкту. Ключовим результатом буде створення навчальної дисципліни «Компетенції потенціалів у державних установах», яка буде викладатися в обох університетах-партнерах під час реалізації проєкту, а також відповідний навчальний матеріал (доступний кількома мовами).

Менеджмент проєкту від Каразінського університету:

акад. Віль БАКІРОВ – керівник проєкту

проф. Олександр ХИЖНЯК – координатор проєкту ;

Олена МАШИНЦОВА – відповідальний виконавець;

доц. Ірина СОЛДАТЕНКО – академічний куратор проєкту.

Контакти:

mashintsova@karazin.ua

int.relations@karazin.ua

Вебсайт проєкту FoPA