Модуль «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»

Модуль «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»

Період виконання проєкту: 2019–2022 роки

Європейська комісія затвердила європейський освітній проєкт Модуль Жан Моне 611631-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE «European Standards of Local Self-Government and EU Regional Policy»/ «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС».

EU-RegPol — це вступ до вивчення регіональної політики ЄС, її ключових елементів, принципів та концепцій. Проєкт покликаний стимулювати інтерес до ЄС та його внутрішніх реформ.

Результатом проєкту стане підручник з питань регіональної політики ЄС, який буде використаний у процесі викладання-навчання після завершення проєкту. EU-RegPol цікавий не лише в контексті курсу України на європейську інтеграцію та імплементацію Угоди про асоціацію, а й в умовах конституційних реформ та реформ місцевого самоврядування, що тривають в Україні в контексті регіональної політики ЄС

Склад команди проєкту:

керівник робочої групи – доцент Воронов М. М.,

координатор проєкту – доцент Червяцова А. О.;

члени робочої групи: професор Кагановська Т. Є., професор Серьогін В. О.

Проєкт Жана Моне, поданий кафедрою конституційного і муніципального права, було відібрано з-поміж 1315 заявок, з яких профінансовано було лише 251.

Модуль Жана Моне «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС» є другим проєктом, який буде реалізовано на юридичному факультеті Каразінського університету. Модуль передбачає викладання навчального курсу за участі запрошених лекторів, а також проведення низки наукових заходів протягом 2019-2022 навчальних років.

Детальна інформація про проєкт доступна за посиланням