Новини

21 грудня 2016 року

Презентація довідника з академічної доброчесності для школярів

У Каразінському університеті відбулася презентація довідника з академічної доброчесності для школярів та серії інфографіки «Зрозуміло про плагіат», підготованих відділом реклами та брендингу Центру зв’язків з громадськістю університету, в рамках проекту сприяння академічній доброчесності в Україні SAIUP. Видання, розраховане на учнів молодших та старших класів, було представлено начальникам відділів освіти міських рад та районних державних адміністрацій Харківської області.

Детальніше


15 грудня 2016 року

В університеті буде запроваджено Антиплагіатну інтернет-систему

Між Харківським національним університетом імені В. Н. Каразіна та організацією «Плагіат», українським філіалом компанії Plagiat.pl, відбулося підписання Меморандуму про співпрацю. Від Каразінського університету документ підписав перший проректор, професор Юрій Холін, з боку організації «Плагіат» ― Олександр Стрямець.

Підписання меморандуму передбачає запровадження в університеті, починаючи з 2017 року, Антиплагіатної інтернет-системи.

Детальніше


4 листопада 2016 року

«Зрозуміло про плагіат»: реалізація проектів-переможців програми SAIUP «Чесність починається з тебе»

У Каразінському університеті в рамках програми SAIUP «Чесність починається з тебе» розпочато реалізацію проектів-преможців щодо впровадження та розвитку академічної доброчесності «Зрозуміло про плагіат».

Головне завдання проекту — актуалізувати проблему в спільноті освітян, розробити рекомендації, сприяти активізації вдалих університетських практик у шкільному житті.

Детальніше


19 вересня 2016 року

Тренінг-марафон щодо сприяння академічній доброчесності

16–18 вересня 2016 року в Каразінському університеті проходив триденний тренінг-марафон для студентів та викладачів університету у рамках Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні — SAIUP спільно з Active Citizens Ukraine. Тренінг проводили спеціалісти від Британської Ради в Україні.

Фахівці розповіли, що на сьогодні недотримання академічної доброчесності — одна з найбільших проблем в освітній сфері, з якою стикались провідні навчальні заклади світу, «хвороба», що вразила студентство, також було акцентовано на необхідності створення кодексу академічної доброчесності.

Детальніше


12 квітня 2016 року

Зустріч з питань проекту сприяння академічній доброчесності

11 квітня 2016 року Каразінський університет відвідала делегація Сполучених Штатів Америки у складі радника з питань преси, освіти та культури Посольства США в Україні Конрада Тернера, асистента відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні Віри Терновської, координатора проекту сприяння академічній доброчесності в Україні Тараса Тимочка та асистента проекту Яни Чапайло.

В рамках візиту відбулася зустріч зі студентами, які взяли участь в експрес-опитуванні, що проводилося для виявлення рівня дотримання ними академічних правил.

Детальніше


6 квітня 2016 року

Зустріч щодо академічної доброчесності в закладах освіти

У Каразінському університеті відбулася зустріч студентів й аспірантів з радником з питань преси, освіти та культури Посольства США в Україні Конрадом Тернером та керівником по роботі з закладами освіти компанії «Майкрософт Україна» Наталією Дорош з питань академічної доброчесності.

Крім цього, відбулася прес-конференція за участю журналістів Харкова, під час якої Конрад Тернер презентував всеукраїнську національну програму з популяризації та вивчення іноземних мов, зокрема й англійської, «Україна Speaking».

Детальніше